Uzdravujeme firmy

POZNEJTE NÁS

Máme 25+ let zkušeností z českých i zahraničních firem

Naučily nás, jak dělat byznys efektivně a dobře. A tak pomáháme dalším firmám dostat se z červených čísel, překonat stagnaci a začít konečně růst. Místo konzultací ale s vámi operativně řídíme firmu, obchod i marketing a vedeme tým. Jako dočasní manažeři. Třeba jen na půl roku.

Marcel Vargaeštok
Marcel Vargaeštok

Majitel, Made in Japan Europe

Jindrich pre nás pracoval ako Interim Manazer od septembera do decembera 2020. Za toto obdobie dokázal výrazně zvýšit tržby (+76,4%) a nastartovat team. Jindrich kvalitne doručil všetko na čom sme sa dohodli. Je to slušný a velmi zodpovedný profesionál u ktorého sa možte spolahnút, že co sa dohodne, to platí a bude doručené. Jindrich bude určite moja prva volba, ak sa u nás vyskytne podobná príležitost v budúcnosti.

Dušan Erben
Dušan Erben

Majitel, MADAMI

S Jindrou jsem spolupracoval 3 roky (2021 až 2023) a byl v naší firmě první interim manažer. Jeho úkol byl stabilizovat nárůst obratu a hledání úspor ve výrobě. Dalším z hlavních úkolů bylo akcelerovat aktivity obchodního týmu. Jindra při diskuzích měl kvalifikovaná doporučení opřená o data, díky kterým jsme mohli dále tvořit strategie a systematicky se rozhodovat. Během Jindrova působení se zvedly prodeje o desítky procent. Řízeným plánováním jsme snadněji zvládali výrobní procesy a sezónní výkyvy. Spolupráce s Jindrou je lidská a přátelská. Je asertivní a umí uznat chybu.

Luboš Nerad
Luboš Nerad

Obchodní ředitel AMBG (optické brýle)

S Jindrou jsme spolupracovali prozatím dvakrát, vždy to byla spolupráce na úrovni obchodu. Poprvé to bylo ohledně celkového auditu firmy a najít oblasti ke zlepšení a navrhnout řešení. Podruhé byl úkol provést audit obchodního týmu, přípravě aktivit které nás dovedou ke splnění ročního cíle, což také zahrnovalo nastavení motivace a odměňování obchodního týmu včetně Obchodního ředitele 😊. Chci na Jindrovi ocenit přístup k lidem, obchodní a manažerskou zkušenost a komunikaci. Měl zájem pochopit náš optický obor a podle toho hledat správné možnosti pro růst společnosti. .

Marek Machút
Marek Machút

Obchodní ředitel, Drogerie TETA

Jindra připravoval pro můj tým prodejní strategie včetně prodejních materiálů. Také vyvíjel aktivity pro navýšení prodejů jako například Loajální program. Našli jsem díky němu hodně nových zákazníků a u některých zákazníků jsme maximálně "vytěžili jejich potenciál". Musím říci, že vždy dodržoval termíny a podklady nebo jakékoli jiné materiály byly hotové v nadstandartní kvalitě a včas. Také nastavil procesy a parametry pro obchodování s úplně novými klienty (úklidové firmy).​

Ludvík Novotný
Ludvík Novotný

Majitel MS Composit USA

Jindra nám založil firmu v USA, kdy díky jeho profesionálnímu přístupu, bylo vše rychle vyřízeno. Začátky byly velmi těžké, začínali jsme "na zelené louce" a vůbec jsme nevěděli, zda uspějeme. Začínáte v cizí zemi a v jiné kultuře a ta příšerná konkurence v USA. Jindra pobočku v USA téměř 3 roky sám vedl a dosáhl více než dvojnásobného obratu a marže, než jsme si stanovili. Byli jsme velmi spokojeni.

Komu jsme pomohli

A co říkají o spolupráci

90% spolupráce trvá déle než 6 měsíců. Pomáháme menším a středním firmám s rychloobrátkovým zbožím, retail obchodům, franšízám i výrobním podnikům.

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Komu jsme již pomohli

Pomáháme menším a středním firmám s rychloobrátkovým zbožím, maloobchodním sítím, franšízovým prodejnám, finančním institucím, ale i výrobním podnikům.

Rozvoj stagnující firmy

285% navýšení zisku v retailovém prodeji díky motivaci týmu a optimalizaci sortimentu

Důsledné řízení firmy

Nárůst EBIDTA + 146% a čistého zisku + 106% ve výrobní a obchodní firmě s potravinářskými produkty

Rozvoj pobočky v USA

Expanze do USA a 1 milion  USD obratu za 3 roky při zisku 20% nad plánem a získání 82 zákazníků

Máme uzdravit i vaši firmu?Pozvěte si nás k sobě do firmy

Věnujete nám jediný den u vás ve firmě. To stačí, abychom našli ta nejslabší místa a předali vám analýzu, jak znovu nastartujeme váš byznys. A stačit nám bude pár měsíců.