Uzdravujeme firmy

MANAŽEŘI K PRONÁJMU

Uzdravíme i vaši firmu. První výsledky uvidíte do 2 měsíců

Opravdu víte, kudy vaší firmě utíkají peníze? Má tým silnou motivaci, nebo vás potichu bojkotuje?

A řídíte obchod dle správných čísel?

Konzultanti radí, my pracujeme. Osobně po vašem boku.

Jsme jako balíček s výhodami – přinášíme ne jedno, ani dvě, ale rovnou 3 „Z“:

 

*) 90% spolupráce trvá déle než 6 měsíců, protože trvalé změny nejsou na počkání. Změnit procesy i chování zaměstnanců, přenastavit zodpovědnosti, rozeběhnout prodej a marketing, to zabere čas. Ale první výsledky uvidíte už do 2 měsíců.

Zvýšení obratu i zisku

Někdy stačí malé změny pro velké výsledky. Najdeme místa, kde mrháte penězi, ale i cesty k lepšímu prodeji vašeho zboží. Nejdříve vaši firmu dostaneme z červených čísel. Pak nastartujeme růst.

Zefektivníme tým

Dost bylo úkolů a příležitostí, které odkládáním skončily v koši. Vrátíme zaměstnancům motivaci, aby měli chuť zamakat s vámi na společných cílech firmy. Ať je z nich zase ten dravý a vítězný tým.

Zlepšíme řízení firmy

Pomůžeme vám s nastavením procesů, plánováním i řízením všeho, co firma potřebuje. A to všechno dle čísel místo intuice. Po stagnaci teď vaše podnikání čeká pořádný růst. Naši klienti vám to potvrdí.

JAK TO UDĚLÁME

Zapracujeme tam, kde to vaše firma potřebuje

80 % problémů plyne ze špatně nastaveného systému a procesů, ale i z manažerského přístupu.

Každý z nás je specialistou na jinou oblast řízení firmy. Podle toho, na jaké změny se u vás zaměříme, vybereme Interim Manažera. S ním se pak vy a váš tým budete potkávat 2–3× týdně.

Řízení firmy

Zrychlit objednávky, zavést plán výroby, přizpůsobit mu nákup surovin – co firma, to jiné trhliny a příležitosti. Projdeme vaše oddělení, proč co nefunguje a zlepšíme důležitá čísla. Jako jsme u klienta snížili pohledávky o 65% a to jen nastavením procesů kontroly.

Obchod

Aby vaši obchodníci víc prodávali, potřebují mít cíle, nástroje a hlavně motivaci. Odměny ale nestačí. Měli by prodávat zboží s nejvyšší marží, důležitá je ale i jejich důvěra v kvalitu a možnost opřít se o jasně nastavená pravidla obchodu. Tohle všechno u vás projdeme a vyladíme.

Marketing

Držet skladem zboží, které se neprodává, asi nechcete. Vyhazovat za marketing, co nefunguje, také ne. Přijdeme s produkty, o které má trh zájem. Cílovce pak servírujeme výhody, které je přesvědčí a vás odliší od jiných značek. A tohle naučíme i vaše prodejce.

Vedení týmu

Ukážeme vám, jak tým vést, kontrolovat, ale také motivovat o fous efektivněji. Zaměstnanci musí vědět, že dobré výsledky firmy se vyplatí i jim. A že některé úkony zvládnou lépe, když bude mít firma procesy. Někdy jen stačí vysvětlovat kroky a řešit situace. Ale osobně.

Plánování

Plánovat se musí výroba, ale i nákup zboží a jeho prodej s marží. Nastavujeme a procházíme plány s vaším oddělením výroby nebo obchodu. A pak vždy kontrolujeme, jestli jsme vše naplánovali správně, jinak plány upravujeme. Bez plánů a jejich optimalizace se čísla nezlepší.

Řád a systém

Nastavíme procesy, aby každý věděl, co má kdy dělat a za co konkrétně je zodpovědný. A také zavedeme systém evidence a kontroly, aby nic nevyšumělo. Zní to banálně, ale většině firem teče byznys právě na tom, že jim chybí neprůstřelný řád. Procesy, pravidla a kontrola.

AUDIT

Věnujte nám 1 den. Potkáme váš tým a zjistíme, jak firma funguje a kde to drhne. Prověříme klíčové oblasti, čísla i způsob řízení. Ale hlavně sehranost lidí. Najdeme tak úzká místa, abychom vaši firmu dostali na lepší čísla do 2 měsíců.

ANALÝZA

Do týdne od auditu s vámi projdeme analýzu, která odhalí slabá místa ve firmě, ale také konkrétní postup, jak tato místa uzdravit. Ve zprávě navíc zhodnotíme, jestli spolupráce s námi jako Interim Manažery zaručí vaší firmě potřebný restart.

SPOLUPRÁCE

První výsledky uvidíte do 2 měsíců, ale obvykle spolupracujeme alespoň půl roku. Začneme objednávkou a workshopem k nasměrování firmy. Osobně se potkáme třeba 2–3× týdně, ale platíte nás až zpětně koncem měsíce. Dokud nás potřebujete.

Podrobná analýza stojí 15 000 Kč.
A takhle může vypadat:

UKÁZKA ANALÝZY

Jak vypadá analýza po auditu ve vaší firmě?

Audit není o tlachání se zaměstnanci. I když jim to připadá jako příjemný hovor, správnými otázkami dokážeme najít ta nejslabší místa ve firmě.

A zbytek odhalíme v číslech. Firma se totiž nedá řídit intuicí, ale vždy na základě konkrétních čísel.

Podrobná analýza z celodenního auditu ve vaší firmě stojí 15 000 Kč.

A takhle může vypadat:

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Komu jsme již pomohli

Pomáháme menším a středním firmám s rychloobrátkovým zbožím, maloobchodním sítím, franšízovým prodejnám, finančním institucím, ale i výrobním podnikům.

Rozvoj stagnující firmy

285% navýšení zisku v retailovém prodeji díky motivaci týmu a optimalizaci sortimentu

Důsledné řízení firmy

+ 144% růst EBIDTA a nárůst 15% v obratu, díky navýšení prodejů a úsporám ve firmě o velikosti 90 miliónů

Rozvoj pobočky v USA

Expanze do USA a dosažení obratu 1.000.000,- USD za 3 roky, při zisku 20% nad plán a získání 81 zákazníků

POZNEJTE NÁS

Máme 25+ let zkušeností z českých i zahraničních firem

Naučily nás, jak dělat byznys efektivně a dobře. A tak pomáháme dalším firmám dostat se z červených čísel, překonat stagnaci a začít konečně růst. Místo konzultací ale s vámi operativně řídíme firmu, obchod i marketing a vedeme tým. Jako dočasní manažeři. Třeba jen na půl roku.

Máme uzdravit i vaši firmu?Pozvěte si nás k sobě do firmy

Věnujete nám jediný den u vás ve firmě. To stačí, abychom našli ta nejslabší místa a předali vám analýzu, jak znovu nastartujeme váš byznys. A stačit nám bude pár měsíců.