Uzdravujeme firmy

AUDIT

Věnujte nám 1 den. Potkáme váš tým a zjistíme, jak firma funguje a kde to drhne. Prověříme klíčové oblasti, čísla i způsob řízení. Ale hlavně sehranost lidí. Najdeme tak úzká místa, abychom vaši firmu dostali na lepší čísla do 2 měsíců.

ANALÝZA

Do týdne od auditu s vámi projdeme analýzu, která odhalí slabá místa ve firmě, ale také konkrétní postup, jak tato místa uzdravit. Ve zprávě navíc zhodnotíme, jestli spolupráce s námi jako Interim Manažery zaručí vaší firmě potřebný restart.

SPOLUPRÁCE

První výsledky uvidíte do 2 měsíců, ale obvykle spolupracujeme alespoň půl roku. Začneme objednávkou a workshopem k nasměrování firmy. Osobně se potkáme třeba 2–3× týdně, ale platíte nás až zpětně koncem měsíce. Dokud nás potřebujete.

*) 90% spolupráce trvá déle než 6 měsíců, protože trvalé změny nejsou na počkání. Změnit procesy i chování zaměstnanců, přenastavit zodpovědnosti, rozběhnout prodej a marketing, to zabere čas. Ale první výsledky uvidíte už do 2 měsíců.

Máme uzdravit i vaši firmu?Pozvěte si nás k sobě do firmy

Věnujete nám jediný den u vás ve firmě. To stačí, abychom našli ta nejslabší místa a předali vám analýzu, jak znovu nastartujeme váš byznys. A stačit nám bude pár měsíců.